Kamagra – jak powinno się stosować?

Problemy z erekcją nie pojawiają się z dnia na dzień, za to są one bardzo wstydliwe dla wielu mężczyzn. Trzeba więc zrobić wszystko, co możliwe, aby takich problemów się pozbyć. Jest to możliwe, jeśli mężczyzna zdecyduje się na sprawdzony specyfik, a takim może być Kamagra. Warto więc zdecydować się na jego zastosowanie w praktyce, jednak trzeba wiedzieć jak powinno się go stosować. W związku z tym swoje kroki najpierw należy skierować do specjalisty, ale przy okazji zapoznać się też z informacjami znajdującymi się na ulotce.

Jakie dawki leku przyjmować?

Najważniejszą kwestią dla zainteresowanych jest oczywiście dawkowanie leku. Nie należy przesadzać z dawkami, ponieważ pojawić mogą się wtedy u pacjenta skutki uboczne. Maksymalna dzienna dawka produktu to 100 mg i trzeba się do tego dostosować, jeśli organizm mężczyzny ma pozostać spokojny. Wtedy też nie zbuntuje się on i będzie można spokojnie zażywać tabletki przez długi czas, tak aż problemy z erekcją ustaną.

Jedna tabletka przed kontaktem seksualnym

Zażywać Kamagrę powinno się bezpośrednio przed kontaktem seksualnym ze swoją partnerką. Powinno nastąpić to około 15 minut przed seksem, co sprawi, że:

  • pojawi się zadowalająca erekcja,
  • partnerka będzie zachwycona seksem ze swoim mężczyzną,
  • panowie pozbędą się kompleksów i uczucia dyskomfortu w sypialni.

Niektórzy boją się przyznać do takich problemów, jednak warto czasami przełamać strach oraz wstyd, aby poradzić sobie z takim problemem i wrócić do normalnego funkcjonowania w sferze seksualnej.

Źródło informacji – https://www.aptekakamagra.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *