Jak długo działa kamagra?

Specyfik kamagra

Specyfik kamagra można spotkać w aptekach wielu krajów. Należy on do leków sprzedawanych bez recepty. Fakt ten bardzo cieszy adresatów leku, to znaczy mężczyzn mających specyficzne kłopoty zdrowotne. Chodzi mianowicie o kłopoty z erekcją. Kłopoty te związane są ze sferą seksualną, dlatego należą do krępujących i wstydliwych. Większość mężczyzn nie ma odwagi na to, by pójść do lekarza i powiedzieć otwarcie o swoich kłopotach. Nie muszą tego robić. Wystarczy, że udadzą się do apteki i poproszą o kamagrę.

Jak działa kamagra?

kamagraKamagra działa doraźnie, to znaczy na jakiś czas eliminuje bezpośredni powód kłopotów z erekcją. Ogólnie, kłopoty tego typu są jednym z objawów i skutków słabo działającego układu krążenia. Osłabienie tego układu sprawia, że krew wolniej dociera do wielu narządów. Dociera też wolniej do penisa, co ma ogromne znaczenie dla jakości życia płciowego. Mechanizm erekcji polega na szybkim dopływie krwi do prącia w trakcie stosunku płciowego. Czynny składnik leku kamagra o nazwie sildenafil umożliwia osiąganie erekcji poprzez poprawienie ukrwienia penisa. Lek, o którym tu mowa jest w pełni bezpieczny, o ile stosuje się go zgodnie z zaleceniami wyszczególnionymi w ulotce. Przeczytanie ulotki jest niezbędne, by nie przekroczyć dopuszczalnej dawki leku i nie zastosować go mimo przeciwwskazań.

Jak długo działa kamagra?

Lek ten trzeba przyjąć nie wcześniej niż pół godziny przed stosunkiem. Po tym czasie mężczyzna zaczyna odczuwać działanie tabletki. Jest tu jednak pewien warunek. Podobnie jak w naturze, do osiągnięcia erekcji po tabletce potrzebne jest pobudzenie seksualne mężczyzny. Czas działania leku zależy od indywidualnych cech każdego organizmu. Przeciętnie są to 4 do 6 godzin. W tym czasie mężczyzna może wielokrotnie osiągać pełny i satysfakcjonujący wzwód. Tabletkę trzeba połknąć w całości i popić wodą. Dopuszczalna dawka na dobę to 100mg leku, czyli najsilniejsza dostępna tabletka. Na rynku można kupić kamagrę z dawką 20mg i 50mg. Zaleca się zaczynanie od najniższej dawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *